Home > Nieuws > Nieuwsbericht
22-10-2014 Stem mee en help de NRK aan de prijs voor goed Arbowerk!

Stem mee vóór 3 november en help de NRK aan de publieksprijs voor de Goede Praktijken Competitie

Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en het Nederlands Focal Point zijn op zoek naar in het oog springende en innoverende bijdragen in de aanpak van werkdruk en werkstress. De NRK en Arboplaats zijn één van de 10 genomineerden voor de Goede Praktijken Competitie. De genomineerden zijn bedrijven die zich hebben ingezet voor de aanpak van werkdruk en werkstress binnen hun eigen organisatie. Help de NRK bij het winnen van de publieksprijs en breng nu uw stem uit. 
Ga daarvoor naar: https://www.facebook.com/checkjewerkstress/app_190322544333196 
(klik aan 'NRK – Arboplaats' en STEM!).

Stemmen werkt helaas alleen op een PC. Op een mobiel werkt dit stemmen niet. Wilt u deze prijs en het stemverzoek a.u.b. ook binnen uw bedrijf uitzetten, zodat ook uw medewerkers kunnen meestemmen? Breng uw stem uit vóór 3 november. Dan vindt de prijsuitreiking plaats in aanwezigheid van minister Asscher van SZW. Als de NRK de publieksprijs wint, komen wij ook nog in aanmerking voor een Europese prijs!

Waarom doet de NRK mee?
Wij, u en de NRK zijn samen goed bezig. Onze industrie verdient het om in het zonnetje te staan. Wij willen graag aan Nederland en vervolgens de rest van Europa laten zien dat onze bedrijven en onze branche op het gebied van een goede zorg voor arbeidsomstandigheden in onze sector prachtige dingen doen en terecht trots zijn op alles wat wij samen in de afgelopen jaren tot stand hebben gebracht! 'Be good and tell it!'

U timmert als lidbedrijf van de NRK al jaren aan de weg bij het verder verbeteren van de arbeidsomstandigheden in uw bedrijven. Uw branches en de NRK helpen u daarbij graag. We hebben eerst, samen met werknemers, in 2011 onze Arbocatalogi gemaakt. Vervolgens is, samen met Arboplaats, in 2012 Mijn RI&E ontwikkeld. Een RI&E instrument dat inmiddels door bijna de helft van onze leden gebruikt wordt. Daarna hebben we in 2013, weer samen met Arboplaats, een groot traject opgepakt waarin we gekeken hebben naar Cultuur en Gedrag in organisaties. De uitkomsten van dit onderzoek hebben vele bedrijven geholpen. Daarnaast namen honderden medewerkers van de leden deel aan 76 trainingsdagen. De trainingen besloegen vijf onderwerpen: bevlogenheid, duurzame inzetbaarheid, leiderschap, sociale normen en Mijn RI&E. Al die vergaarde kennis hebben we met elkaar gedeeld in bijeenkomsten en via NRK-Nieuwsbrieven en Netwerk.
Dit laatste onderzoek Gedrag en Cultuur is nu genomineerd voor een Nederlandse prijs op het gebied van arbeidsomstandigheden. Deze prijs is ingesteld door het Ministerie van SZW.